Na czym polega dieta Dukana?

W dzisiejszych czach bardzo wiele mówi się o wszelkiego rodzaju dietach i w zasadzie nie ma się czemu dziwić, bo trzeba sobie tutaj otwarcie przyznać, że wielu naszych rodaków zmaga się dziś z nadwagą. Nic też nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miałoby się to zmienić i jeżeli dojdzie już do jakichś zmian, to z pewnością ludzi walczących z nadwagą będzie coraz więcej. W związku z tym, jak najbardziej wiele mówi się o wszelkich dietach, czy też sposobach na odchudzanie. Jeżeli mielibyśmy wziąć tutaj pod uwagę nasze bezpieczeństwo oraz także skuteczność danej metody czy też diety, to na pewno znakomicie sprawdzi się tutaj dieta Dukana, o której w Polsce wiadomo jednak w dalszym ciągu niewiele. Na pewno warto jest się w związku z tym zasadom w niej panującym przyjrzeć się nieco bliżej, bo według przeprowadzonych badań ta ciesząca się na całym świecie wielką popularnością dieta jest niezwykle skuteczna. Jak w związku z tym zabrać się do tego, aby przejść na dietę Dukana? Jeżeli nie masz o niej pojęcia, za chwilę wszystkiego się dowiesz. Poznaj już teraz więcej szczegółów tutaj.

dietmap-galeria-dieta-proteinowa-7

Dieta na bazie białek zwierzęcych

Większość z nas jest zadanie, że jeśli decydujemy się już na dietę proteinową, a więc białkową to przede wszystkim powinniśmy tutaj postawić na białka roślinne. Jeżeli także i ty jesteś tego zdania, to na pewno stosując tę dietę, będziesz musiał przestawić swoje spostrzeżenia o całe sto osiemdziesiąt stopni. Wszystko dlatego, że główne zasady diety Dukana mówią nam o tym, że podstawą w niej nie są białka roślinne, ale ich przeciwieństwo, a więc białka roślinne. W związku z tym każdy, kto chce postawić na taką dietę, musi się przestawić na mięso wołowe, czy też ryby.

Cztery fazy diety Dukana

Jeżeli interesuje cię dieta Dukana, a na pewno powinna, to z pewnością warto jest mieć wiedzę o tym, że składa się ona z czterech faz. Oczywiście im wyższa faza, tym lepiej dla ciebie, choć zacząć musimy od początku. I tak w pierwszej fazie tego typu diety mamy do dyspozycji siedemdziesiąt pięć produktów, które możemy dowolnie spożywać. Wraz z kolejnymi fazami liczba ta rzecz jasna wzrasta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Diety i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *